Kāzu salūts

Svētki ar dzirkstelīti!

Iepriekš šķita, ka katros svētkos pirotehniķis mums rūpē ko īpašu, līdz noskatījāmies SIA FAVILLE rīkoto Jaungada salūtu. Tad sapratām, kas ir īsts svētku salūts.” Tā par 2014. gada sagaidīšanu teica kāda novada Kultūras dzīves veidotāja un iedvesmoja mūs darboties tālāk.

SIA FAVILLE ir pieredze gan veidojot lielbudžeta valsts mēroga uguņošanas lielākajās Latvijas pilsētās – Rīgā un Ventspilī, tā arī atzīmējot svētkus mazākās pašvaldībās. Rīkojoties atbilstoši katrai vietai un iespējām, kopīgi ar pasūtītāju izveidojam unikālu salūtu konkrētajam notikumam. Augstu vērtējam savus ilgtermiņa sadarbības partnerus, ar kuriem bieži saprotamies jau no pusvārda, tāpēc esam lielisks partneris pilsētas svētkos, lielos godos un Jaungada sagaidīšanas svinībās.

Svētku salūti piemēroti arī uzņēmumiem kooperatīvajos sarīkojumos, kā arī privātos svinīgos brīžos. Savukārt, ja jādodas uz bērnu ballīti pie jaunā cilvēkam, kuram jau viss ir, padomājiet, vai kārtējās mantas vietā nav labāk salikt dāvanu budžetus kopā un uzdāvināt neaizmirstamu prieku – svētku salūtu! LR 96. Proklamēšanas gada dienas uguņošana Rīgā 2014. gada 18. novembris

Kocēnu novads

LR Proklamēšanas gada dienas sarīkojums

Vidzemes stadions

Smiltenes novada svētki

Rīgā 2014. gada 18. novembris

LR 96. Proklamēšanas gada dienas uguņošana

2011. gada 1. janvāris

Jaungada sagaidīšana Saulkrastos